31 zdjęć

Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii
135 000 €
925 € / m²A Coruña, Fenec, Casa o chalet independiente en Fene
Ref: 512056
1900Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
146 m²m2 zabudowane
8 620 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1900
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- m2 zabudowane146 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki8 620 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
A Coruña, Fenec, Casa o chalet independiente en Fene
Going to this location!Loading...