20 zdjęć

Obra nueva Cumbres De Alcalalí en Alcalalí (Revista)
od 490 000 €
od 3 141 € / m²Alicante, Alcalalí
Ref: 68738
Nieruchomość w Cumbres De Alcalalí
W Alicante, w malowniczym miasteczku Alcalalí, znajduje się ekskluzywny kompleks mieszkaniowy, który jest idealną opcją dla tych, którzy pragną żyć w harmonii i ciszy, ciesząc się spektakularnymi widokami na dolinę. Składający się z sześciu domów jednorodzinnych, ten zespół willi został zaprojektowany w stylu śródziemnomorskim, w których materiały idealnie wkomponowują się w naturalny krajobraz.
Zalety nowych budynków Cumbres De Alcalalí
W kompleksie zastosowano dwa typy konstrukcji architektonicznej, które są charakterystyczne dla regionu. Jeden wyróżnia się nachylonymi dachami z dachówki, a drugi płaskimi dachami, co doskonale dopełnia estetyki całego projektu. Dzięki swojej podwyższonej lokalizacji mieszkańcy mogą cieszyć się przepięknymi widokami panoramy górskiej oraz pobliskich miejscowości.
Życie w mieście Alcalalí
Jeżeli poszukujesz wymarzonego domu, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby oraz zapewni idealny styl życia dla Ciebie i Twojej rodziny, to zastanów się nad tym jedynym w swoim rodzaju projektem. Ceny wahają się w przedziale od 425 000 € do 550 000 €, oferując przestronne wnętrza o powierzchni 156 m² i trzy sypialnie. Zapoznaj się z tą wyjątkową ofertą i znajdź swoje idealne miejsce do życia.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek2
- Zakres cen490 000 € - 520 000 €
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2024
- Data odbioruI Trimestre
- StanZakończona
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane156 m²