17 zdjęć

Obra nueva Gante Villas R20 en Algorfa (Revista)
od 535 000 €
od 4 084 € / m²Alicante, Algorfa
Ref: 93267
Nieruchomość w
Te nowoczesne wille, rozmieszczone na dwóch poziomach, oferują trzy sypialnie z wbudowanymi szafami. Zawierają również łazienkę rodzinną z prysznicem, łazienkę w pokoju również z prysznicem, schowek oraz pralnię. Kuchnia i jadalnia są otwarte, łącząc się z jasnym salonem. Szklane drzwi od podłogi do sufitu w salonie umożliwiają bezpośredni dostęp do przednich i tylnych tarasów, wypełniając wnętrze naturalnym światłem i oferując zapierające dech w piersiach widoki na góry.
Zalety nowych budynków
Z powierzchnią budowlaną 131 m², na działce o powierzchni 413 m², wille te oferują przestronny ogród, tarasy oraz prywatny basen o wymiarach 6x3 m. Posiadają również prywatne miejsce parkingowe i obszerny solarium na dachu, idealne do korzystania ze słońca przez cały dzień i oferujące panoramiczne widoki na okoliczne tereny. Dodatkowe udogodnienia to system alarmowy z ekranem dotykowym, w pełni zagospodarowane ogrody z systemem nawadniania, drzwi zabezpieczone oraz wstępna instalacja klimatyzacji.
Życie w mieście Algorfa
Okolica oferuje wyjątkowy krajobraz z oszałamiającymi plażami, takimi jak Cala de Finestrat, Playa de Poniente i Playa de Levante, które są w niewielkiej odległości. Alicante i jego międzynarodowe lotnisko znajdują się około 40 kilometrów dalej. Region obfituje w bary, restauracje z kuchnią śródziemnomorską, sklepy i różnorodne usługi. Dodatkowo, Cala Finestrat i Benidorm z tętniącym życiem nocnym znajdują się blisko. W celu rozrywki, parki tematyczne, takie jak Terra Mítica, Terra Natura, park wodny Aqualandia oraz Mundomar, oferują atrakcje dla całej rodziny. Dla miłośników golfa, klub z dwoma doskonałymi polami do gry znajduje się nieopodal.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information