16 zdjęć

Obra nueva Oasis Villas La Finca en Algorfa (Revista)
od 445 000 €
od 4 320 € / m²Alicante, Algorfa
Ref: 24839
Nieruchomość w
Ponad Alicante, w uroczej miejscowości Algorfa, znajdują się ekskluzywne wille oferujące doskonałe warunki dla tych, którzy szukają ciszy i bliskiego kontaktu z naturą. Te eleganckie domy są otoczone malowniczymi krajobrazami zieleni, stanowią miejsce, gdzie rekreacja spotyka się ze sportem. W pobliżu znajduje się renomowane pole golfowe z 19 dołkami, uznawane za jedno z najlepszych w okolicy.
Zalety nowych budynków
Bliskość do wybrzeża sprawia, że te wille są doskonałym miejscem dla miłośników zarówno górskich eskapad, jak i najpiękniejszych plaż Costa Blanca. Dodatkowo, region ten charakteryzuje się wymarzonym klimatem i wspaniałą jasnością przez cały rok. Ceny tych wyjątkowych nieruchomości zaczynają się od 377 000 € do 760 000 €, z trzema sypialniami i powierzchnią od 103 m² do 129 m², co świadczy o różnorodności i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.
Życie w mieścieAlgorfa
Mieszkając w Algorfie, można cieszyć się nie tylko spokojnym, naturalnym otoczeniem, ale również korzystać z licznych udogodnień i atrakcji w najbliższym sąsiedztwie. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla osób chcących łączyć wypoczynek z aktywnym stylem życia w wyjątkowej części Alicante.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek4
- Zakres cen445 000 € - 460 000 €
- Liczba sypialni3
- Powierzchnie nieruchomości103 m² - 104 m²
- Rodzaje właściwościWille
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- StanZakończona
- Rodzaj nieruchomościWolny
- Dostawa od zakupu14 meses o 2025
Dane nieruchomości
- Typ kuchniKuchnia amerykańska
- m2 zabudowane103 m²
- Typ projektuNowoczesny
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Cerca de:
- Odległość do lotniska13.12 km
- Odległość do najbliższej plaży13000.00 m
Base
- Całkowita liczba pięter1