5 zdjęć

Obra nueva Blanc Altea Homes en Altea (Revista)
od 2 146 000 €
od 3 484 € / m²Alicante, Altea
Ref: 25017
Nieruchomość w Kompleks mieszkalny
Ten ekskluzywny, zamknięty kompleks zaprojektowano z myślą o maksymalnym wykorzystaniu naturalnego światła. Wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz przestronnymi wnętrzami, oferując wyjątkowe otoczenie naturalne z panoramicznymi widokami na Morze Śródziemne.
Domy jednorodzinne o powierzchni 616 m² posiadają po cztery sypialnie, każda wyposażona w wbudowane szafy, oraz cztery łazienki i dodatkową toaletę. W pełni wyposażone kuchnie otwarte z wyspą centralną łączą się z przestronnymi salonami, które tworzą otwarte przestrzenie z kominkami i różnorodnymi konfiguracjami. Strefy dzienne wychodzą bezpośrednio na zadaszone tarasy, prywatne baseny i obszary grillowe.
Każda posiadłość wyposażona jest w zamknięty garaż oraz windę łączącą wszystkie kondygnacje.
Zalety nowych budynków Kompleks mieszkalny
Kompleks ten położony jest w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Altea. Łączy spokój naturalnego otoczenia z bliskością wszelkich udogodnień i atrakcji miejskiego życia. Dzięki strategicznej lokalizacji, łatwo stąd dostać się na autostradę, a do Benidormu, oddalonego zaledwie o 10 kilometrów, można dotrzeć w krótkim czasie.
Życie w mieście Altea
Altea jest miastem, które doskonale równoważy ciszę i spokój ze wszystkimi zaletami życia blisko dużego miasta. Odległość do lotniska w Alicante to 50 kilometrów, a do Walencji 100 kilometrów, co sprzyja wygodnym podróżom.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek1
- Zakres cen2 146 000 € - 2 146 000 €
- Liczba sypialni4