50 zdjęć

Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii
1 000 000 €
3 322 € / m²Alicante, Benissa, Cala Advokat - Baladrar, Local en Calle la Sardina, Cala Advocat - Baladrar, Benissa
Ref: 511031
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Łazienki
301 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki2
- m2 zabudowane301 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
- Toalety2
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Benissa, Cala Advokat - Baladrar, Local en Calle la Sardina, Cala Advocat - Baladrar, Benissa
Going to this location!Loading...