6 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
250 000 €
716 € / m²Alicante, Kalpe, Puerto, Calle Teulada
Ref: 323966
Lokale handlowePodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
349 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- m2 zabudowane349 m²