15 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
295 000 €
2 682 € / m²Alicante, Kalpe, Puerto, Puerto
Ref: 324010
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Łazienki
110 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki2
- m2 zabudowane110 m²