21 zdjęć

Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii
313 900 €
3 693 € / m²Alicante, Kalpe, Plaża Fossa-Levante, Local en Playa de Fossa-Levante, Calpe
Ref: 512130
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Łazienki
85 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki2
- m2 zabudowane85 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
- Toalety2
Adres
Alicante, Kalpe, Plaża Fossa-Levante, Local en Playa de Fossa-Levante, Calpe
Going to this location!Loading...