20 zdjęć

Venta de piso en Avenida del Port, 17, Calpe
724 000 €
4 310 € / m²Alicante, Kalpe, Puerto, Avenida del Port, 17
Ref: 130087
Oferujemy przestronny i jasny apartament z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze, port oraz kultową górę. Apartament ma powierzchnię 168m2 i składa się z: dużego salonu z jadalnią, który zapewnia bezpośredni dostęp do głównego tarasu, idealnego do podziwiania widoków i cieszenia się śródziemnomorskim klimatem. Oddzielna, przestronna kuchnia z wyjściem na taras boczny, idealna do posiłków na świeżym powietrzu. Dwa obszerne, wygodne i dobrze doświetlone sypialnie, z których jedna ma dostęp do tarasu. Dwa w pełni wyposażone łazienki, z których jedna jest w suite, zapewniające dodatkowy komfort i prywatność. W cenę wliczone jest także miejsce parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze, co stanowi dodatkową zaletę w zakresie komfortu i przechowywania. Położony w jednym z najlepszych budynków w doskonałej lokalizacji, ten apartament oferuje idealne połączenie luksusu, wygody i unikalnego otoczenia przyrody. Nie przegap okazji, aby zamieszkać nad morzem w niezrównanym otoczeniu!
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2000
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro4
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane168 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyD
- Emisje13.28 kg CO2/m² year
- Zużycie energii77.27 kwh/m² year
Adres
Alicante, Kalpe, Puerto, Avenida del Port, 17
Going to this location!