14 zdjęć

Obra nueva Maryvilla 5N A2657 en Calpe (Revista)
od 1 400 000 €
od 4 575 € / m²Alicante, Kalpe
Ref: 24817
Nieruchomość w Kompleks mieszkalny
Nowoczesny dom na sprzedaż w Calpe, w północnej części Costa Blanca, Hiszpania. Ten zachwycający dom jest usytuowany w uprzywilejowanej lokalizacji, zaledwie 400 metrów od plaży. Zorientowany na wschód, posiada powierzchnię zabudowaną 306 m², położony na działce o powierzchni 854 m² oraz taras o powierzchni 100 m². Nieruchomość składa się z 4 sypialni, 5 łazienek, przestronnego salonu-jadalni oraz nowoczesnej kuchni. Wybudowany w 2024 roku, dom otoczony jest pięknym ogrodem, co czyni go idealnym miejscem do relaksu.
Zalety nowych budynków Kompleks mieszkalny
Ekskluzywna propozycja 4 luksusowych willi nowo wybudowanych w Calpe, rozmieszczonych na dwóch poziomach z nowoczesnym designem. Każda willa oferuje 4 sypialnie, 5 łazienek, kuchnię otwartą połączoną z salonem, wbudowane szafy, prywatny ogród z basenem oraz podwójny garaż. W niewielkiej odległości od plaży oraz wszelkich udogodnień, ta rezydencja jest idealnie usytuowana.
Życie w mieście Calpe
Calpe, położone na północnym wybrzeżu Alicante, słynie z bogatego dziedzictwa walenckiego oraz nowoczesnej infrastruktury turystycznej. To miejsce idealne zarówno do zwiedzania regionu, jak i do wypoczynku na jego pięknych plażach, z których trzy należą do najpiękniejszych na Costa Blanca. Miasto oferuje również dwa kluby żeglarskie i jest łatwo dostępne z autostrady A7 oraz drogi N332, łączącej Walencję z Alicante. Znajduje się około godziny jazdy samochodem od lotniska w Alicante i 1,5 godziny od lotniska w Walencji.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.