23 zdjęcia

Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii
80 000 €
485 € / m²Alicante, Elda, Las Trescientas - San Francisco, Local en Avenida Alfonso XIII, Las Trescientas - San Francisco, Elda
Ref: 512152
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Łazienki
165 m²m2 zabudowane
150 m²m2 użytkowe
Bezpośrednio przy ulicyLokalizacja obiektu
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki3
- m2 zabudowane165 m²
- m2 użytkowe150 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
- Toalety3
Base
- Lokalizacja obiektuBezpośrednio przy ulicy
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Udogodnienia mieszkania
- Klimatyzacja
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Elda, Las Trescientas - San Francisco, Local en Avenida Alfonso XIII, Las Trescientas - San Francisco, Elda
Going to this location!Loading...