9 zdjęć

Obra nueva Villas Rey Felipe II en Finestrat (Revista)
od 2 500 000 €
od 4 545 € / m²Alicante, Finestrat, Golf Bahía, Calle Rey Felipe II, 22, 28
Ref: 2981
Nieruchomość w Kompleks mieszkalny
Luksusowe Wille z Widokiem na Morze przy Costa Blanca
Przedstawiamy Państwu unikalny kompleks trzech luksusowych willi w nowoczesnym stylu, zlokalizowanych w jednej z najspokojniejszych i najbardziej ekskluzywnych dzielnic w Finestrat. Usytuowane w malowniczej scenerii z niezakłóconym widokiem na morze i oddalone zaledwie o 5 minut od plaż Benidorm, te nieruchomości są idealne dla tych, którzy cenią sobie prywatność, komfort oraz nowoczesny design na niezwykłej Costa Blanca.
Każda willa została zaprojektowana według najwyższych standardów jakości i efektywności. Obiekty te oferują łączną powierzchnię ponad 550 m² na działkach o powierzchni około 900 m². Rozłożone na trzech poziomach, w tym ponad 200 m² półpiwnicy przeznaczonej na garaż i pomieszczenia wielofunkcyjne.
Wewnątrz każda willa posiada 4 sypialnie, 5 łazienek, 2 pralnie oraz elegancką otwartą przestrzeń integrującą salon, jadalnię i kuchnię. Wolna wysokość 2,80 m oraz przestrzenie o podwójnej wysokości w kluczowych miejscach takich jak hol czy salon zapewniają unikatową atmosferę przestronności i światła, wzmocnioną przez duże okna z orientacją na morze.
Na zewnątrz znajduje się zadaszony ganek, idealny na posiłki na świeżym powietrzu, dwie tarasy na piętrze, rozległe tereny ogrodowe oraz basen z panoramicznymi widokami, idealny do korzystania z klimatu śródziemnomorskiego przez cały rok.
Wille są wyposażone w systemy o wysokiej efektywności energetycznej: fasady z bloków Ytong, stolarkę o niskiej przewodności cieplnej, klimatyzację kanałową z pompą ciepła, ogrzewanie podłogowe, wentylację z systemem wymiany powietrza i odzysku ciepła oraz oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Przyszli właściciele mogą również dostosować pewne elementy willi według swoich upodobań i potrzeb, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej ekskluzywną.
Jest to niezwykła okazja do życia w luksusie w niezrównanym otoczeniu naturalnym, łączącym nowoczesny design, technologię oraz widoki na morze w jednym z najbardziej pożądanych miejsc regionu.
Zalety nowych budynków Kompleks mieszkalny
Te nowoczesne wille oferują nie tylko przestrzeń i komfort, ale także liczne udogodnienia, które czynią życie tam wyjątkowym. Kombinacja zaawansowanej technologii, efektywności energetycznej oraz unikatowego projektu zapewnia niepowtarzalne wrażenia mieszkalne.