13 zdjęć

Obra nueva Urbaniz La Montañosa en Hondón de las Nieves (Revista)
od 289 900 €
od 2 684 € / m²Alicante, Hondón de las Nieves
Ref: 24762
Nieruchomość w
W tej wyjątkowej lokalizacji każdy dzień to szansa na nawiązanie bliskiego kontaktu z naturą i cieszenie się jej pięknem. Można tu znaleźć wszystkie niezbędne udogodnienia: sklepy, supermarkety, restauracje oraz szeroki zakres usług dostępnych na wyciągnięcie ręki.
Zalety nowych budynków
To otoczenie pozwala na czerpanie z najlepszych stron obu światów: spokoju i uroku gór, połączonych z wygodą posiadania wszystkiego, co potrzebne, w pobliżu domu. To idealne miejsce, gdzie każdy dzień może być takim, o jakim zawsze marzyłeś.
Życie w mieście Hondón de las Nieves
Mieszkania w Hondón de las Nieves oferują harmonijne połączenie komfortu i bliskości przyrody. Z powierzchnią od 108 m² do 128 m² i przestrzenią obejmującą 3 sypialnie, są doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają spokojnego schronienia, jednocześnie mając dostęp do miejskich udogodnień. Ceny od 256 000 € do 395 000 € czynią te nieruchomości atrakcyjną propozycją dla przyszłych właścicieli.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek19
- Zakres cen289 900 € - 415 900 €
- Liczba sypialni3
- Powierzchnie nieruchomości108 m² - 129 m²
- Rodzaje właściwościWille
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- StanW budowie
- Rodzaj nieruchomościWolny
- Dostawa od zakupu14-16 meses
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane108 m²