56 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
949 000 €
3 318 € / m²Alicante, Jávea/Xàbia, Sol de Este - Puerta Fenicia, Calle Ibn Al-Labbana, 9
Ref: 479892
Puerta FeniciaKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
286 m²m2 zabudowane
1 251 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksPuerta Fenicia
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane286 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 251 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Jávea/Xàbia, Sol de Este - Puerta Fenicia, Calle Ibn Al-Labbana, 9
Going to this location!Loading...