Obra nueva Atenas 82 en Jávea/Xàbia (Revista) photo 18 zdjęć
Obra nueva Atenas 82 en Jávea/Xàbia (Revista) photo 2
Obra nueva Atenas 82 en Jávea/Xàbia (Revista) photo 3
Obra nueva Atenas 82 en Jávea/Xàbia (Revista) photo 4
Obra nueva Atenas 82 en Jávea/Xàbia (Revista) photo 5

Obra nueva Atenas 82 en Jávea/Xàbia (Revista)

od 515 000 

od 5 920  / m²

Alicante, Jávea/Xàbia, Montañar-El Arenal, Atenas, 82

Ref: 166948

Dodaj do ulubionych
87 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Atenas 82

W odległości zaledwie 50 metrów od morza znajduje się Atenas 82, prestiżowe osiedle składające się z 17 mieszkań. Do wyboru mamy lokale z 2, 3 lub 4 sypialniami, dostępne na parterze, pierwszym piętrze oraz w formie dwupoziomowych apartamentów. Każde mieszkanie oferuje miejsce parkingowe oraz piwnicę w cenie. Przestronne tarasy i przydomowe ogrody, a także skośne dachy na drugim poziomie są gwarancją komfortowego życia.

Zalety nowych budynków Atenas 82

Nowoczesne budownictwo Atenas 82 wyróżnia się bogatym zapleczem wspólnym. Do dyspozycji mieszkańców jest basen dla dzieci i dorosłych, a także tor do pływania. Znajdziemy tutaj również przestronny parking na rowery. Komfort termiczny zapewnia system klimatyzacji i ogrzewania podłogowego zaawansowany technologicznie. Mieszkańcy mogą wybierać spośród trzech opcji wykończenia, dopasowanych do indywidualnych potrzeb estetycznych.

Życie w mieście Jávea/Xàbia

Położenie osiedla w sercu malowniczego Cala Blanca dostarcza nie tylko pięknych widoków, ale i dostępu do licznych atrakcji, które oferuje miasto Jávea/Xàbia. To niezwykle urokliwe miejsce zachwyca swoją naturą i wyjątkową atmosferą, co czyni je idealnym do zamieszkania lub jako inwestycję w nieruchomość. Przedział cenowy od 455 000 € do 515 000 € oraz powierzchnia od 83 m² do 132 m² dają możliwość dostosowania oferty do różnorodnych potrzeb.

Nieruchomości

od 87 od 515 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek5
  • Zakres cen521 000 € - 675 000 €

Pamięć o Jakości

  • OgrzewanieOgrzewanie podłogowe

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane87 m²
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Base

    Certyfikat energetyczny

    • Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania

Adres

    Alicante, Jávea/Xàbia, Montañar-El Arenal, Atenas, 82

    Going to this location!
    Loading...