40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Moravit-Cap Blanc, Moraira
3 300 000 €
7 237 € / m²Alicante, Moraira, Moravit-Cap Blanc, Moravit-Cap Blanc
Ref: 438041
Villa Cap BlancKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
5Łazienki
456 m²m2 zabudowane
1 100 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksVilla Cap Blanc
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki5
- m2 zabudowane456 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 100 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyC
- CEE EmisjaNieruchomości
- Emisje45 kg CO2/m² year
- Zużycie energii262 kwh/m² year
Adres
Alicante, Moraira, Moravit-Cap Blanc, Moravit-Cap Blanc
Going to this location!Loading...