22 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Calle Trujillo, 11, Moraira
1 800 000 €
3 863 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Trujillo, 11
Ref: 438206
Villa EliseKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
5Sypialnie
5Łazienki
466 m²m2 zabudowane
427 m²m2 użytkowe
1 084 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksVilla Elise
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie5
- Łazienki5
- m2 zabudowane466 m²
- m2 użytkowe427 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 084 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Trujillo, 11
Going to this location!Loading...