33 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Benimeit-Tabaira, Moraira
380 000 €
5 758 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Benimeit-Tabaira
Ref: 438327
Villa BenimeitKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
1985Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
66 m²m2 zabudowane
63 m²m2 użytkowe
473 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1985
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksVilla Benimeit
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane66 m²
- m2 użytkowe63 m²
- OrientacjaWschód, Północ
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki473 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Benimeit-Tabaira
Going to this location!Loading...