30 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Alondra, 3, Moraira
2 155 000 €
4 354 € / m²Alicante, Moraira, Pajči, Calle Alondra, 3
Ref: 438363
Villa AureaKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
495 m²m2 zabudowane
1 100 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksVilla Aurea
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane495 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 100 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Adres
Alicante, Moraira, Pajči, Calle Alondra, 3
Going to this location!Loading...