40 zdjęć

Venta de chalet adosado en Benimeit-Tabaira , Moraira
499 000 €
2 935 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Benimeit-Tabaira
Ref: 438371
Villa BenimeitKompleks
Szeregowe domyPodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
170 m²m2 zabudowane
157 m²m2 użytkowe
282 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksVilla Benimeit
- PodkategorieSzeregowe domy
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane170 m²
- m2 użytkowe157 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki282 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Benimeit-Tabaira
Going to this location!Loading...