40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Paichi, Moraira
1 850 000 €
6 424 € / m²Alicante, Moraira, Pajči, Paichi
Ref: 438433
Villa PortetKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
1987Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
288 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1987
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- KompleksVilla Portet
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane288 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano