20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Aveniguda de la Paz, Moraira
980 000 €
4 170 € / m²Alicante, Moraira, Casco Miejski, Aveniguda de la Paz
Ref: 438453
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
235 m²m2 zabudowane
872 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane235 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki872 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Moraira, Casco Miejski, Aveniguda de la Paz
Going to this location!Loading...