20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Casco urbano, Moraira
5 850 000 €
10 446 € / m²Alicante, Moraira, Casco Miejski, Casco urbano
Ref: 438503
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
5Łazienki
560 m²m2 zabudowane
1 707 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki5
- m2 zabudowane560 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 707 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Moraira, Casco Miejski, Casco urbano
Going to this location!Loading...