20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Casco urbano, Moraira
1 400 000 €
4 947 € / m²Alicante, Moraira, Casco Miejski, Casco urbano
Ref: 438506
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
283 m²m2 zabudowane
897 m²Powierzchnia działki
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane283 m²
- OrientacjaWschód, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki897 m²
Base
- Dostawa energii elektrycznejTak
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Moraira, Casco Miejski, Casco urbano
Going to this location!Loading...