40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Cam. Viejo del Portet, 41, Moraira
2 900 000 €
7 532 € / m²Alicante, Moraira, El Portet-Pla del Mar, Cam. Viejo del Portet, 41
Ref: 438542
Portet VilaKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
4Sypialnie
5Łazienki
385 m²m2 zabudowane
270 m²m2 użytkowe
1 000 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki5
- m2 zabudowane385 m²
- m2 użytkowe270 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 000 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Adres
Alicante, Moraira, El Portet-Pla del Mar, Cam. Viejo del Portet, 41
Going to this location!Loading...