40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Paichi, Moraira
990 000 €
3 214 € / m²Alicante, Moraira, Pajči, Paichi
Ref: 438576
Villa PortetKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
1999Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
4Łazienki
308 m²m2 zabudowane
210 m²m2 użytkowe
1 050 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1999
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki4
- m2 zabudowane308 m²
- m2 użytkowe210 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 050 m²