20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Albí, Moraira
980 000 €
2 290 € / m²Alicante, Moraira, Pajči, Albí
Ref: 438595
Chalet niezależnyPodkategorie
2000Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
428 m²m2 zabudowane
819 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2000
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane428 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki819 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania