40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Moravit-Cap Blanc, Moraira
1 350 000 €
3 553 € / m²Alicante, Moraira, Moravit-Cap Blanc, Moravit-Cap Blanc
Ref: 438606
Villa Cap BlancKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
6Sypialnie
5Łazienki
380 m²m2 zabudowane
300 m²m2 użytkowe
1 336 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie6
- Łazienki5
- m2 zabudowane380 m²
- m2 użytkowe300 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 336 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Moraira, Moravit-Cap Blanc, Moravit-Cap Blanc
Going to this location!Loading...