40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Benimeit-Tabaira, Moraira
1 700 000 €
4 146 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Benimeit-Tabaira
Ref: 438612
Villa BenimeitKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
2019Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
410 m²m2 zabudowane
254 m²m2 użytkowe
800 m²Powierzchnia działki
OliwkiUprawy
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2019
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane410 m²
- m2 użytkowe254 m²
- OrientacjaWschód, Południe
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki800 m²
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Benimeit-Tabaira
Going to this location!Loading...