20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Benimuslem, 119, Moraira
850 000 €
3 455 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Benimuslem, 119
Ref: 451977
Chalet niezależnyPodkategorie
1997Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
246 m²m2 zabudowane
1 234 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1997
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane246 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 234 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Benimuslem, 119
Going to this location!Loading...