36 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 850 000 €
6 250 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Benitzaina, 2
Ref: 474691
Calle Benitzaina, 2Kompleks
ZakończonaStan
Nowa budowaStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
296 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- StanZakończona
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksCalle Benitzaina, 2
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane296 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
- Całkowita liczba pięter2
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Benitzaina, 2
Going to this location!Loading...