40 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 690 000 €
5 487 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Lliria, 6
Ref: 479115
Chalet niezależnyPodkategorie
2016Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
308 m²m2 zabudowane
826 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2016
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane308 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki826 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Lliria, 6
Going to this location!Loading...