67 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 999 000 €
5 219 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Benimeit-Tabaira
Ref: 492781
Villa BenimeitKompleks
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
383 m²m2 zabudowane
1 060 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksVilla Benimeit
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane383 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 060 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Benimeit-Tabaira
Going to this location!Loading...