50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 150 000 €
3 018 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Jaén, 28
Ref: 498761
Dobry stanStan nieruchomości
6Sypialnie
5Łazienki
381 m²m2 zabudowane
1 827 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie6
- Łazienki5
- m2 zabudowane381 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 827 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Calle Jaén, 28
Going to this location!Loading...