62 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Paichi, Moraira
990 000 €
2 861 € / m²Alicante, Moraira, Pajči, Paichi
Ref: 498912
Villa PortetKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
1999Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
5Łazienki
346 m²m2 zabudowane
905 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1999
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksVilla Portet
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki5
- m2 zabudowane346 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki905 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania