26 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 650 000 €
3 929 € / m²Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Camino Benimeit, 17
Ref: 504664
UHM2219Kompleks
Nowa budowaStan nieruchomości
4Sypialnie
5Łazienki
420 m²m2 zabudowane
247 m²m2 użytkowe
800 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksUHM2219
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki5
- m2 zabudowane420 m²
- m2 użytkowe247 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki800 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Adres
Alicante, Moraira, Benimeit-Tabaira, Camino Benimeit, 17
Going to this location!Loading...