20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
2 950 000 €
3 383 € / m²Alicante, Moraira, El Portet-Pla del Mar, Calle Mar Tirreno, 2 -28
Ref: 324243
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
7Łazienki
872 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki7
- m2 zabudowane872 m²
Adres
Alicante, Moraira, El Portet-Pla del Mar, Calle Mar Tirreno, 2 -28
Going to this location!Loading...