20 zdjęć

Venta de duplex en Carretera Moraira a Calpe, Moraira
741 000 €
5 928 € / m²Alicante, Moraira, Casco Miejski, Carretera Moraira a Calpe
Ref: 438401
DupleksyPodkategorie
1998Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
125 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1998
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- PodkategorieDupleksy
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane125 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyD
- Emisje91
Adres
Alicante, Moraira, Casco Miejski, Carretera Moraira a Calpe
Going to this location!Loading...