Obra nueva Mostoles 2 VGH50087 en Moraira (Revista) photo 15 zdjęć
Obra nueva Mostoles 2 VGH50087 en Moraira (Revista) photo 2
Obra nueva Mostoles 2 VGH50087 en Moraira (Revista) photo 3
Obra nueva Mostoles 2 VGH50087 en Moraira (Revista) photo 4
Obra nueva Mostoles 2 VGH50087 en Moraira (Revista) photo 5

Obra nueva Mostoles 2 VGH50087 en Moraira (Revista)

od 1 995 000 

od 2 646  / m²

Alicante, Moraira

Ref: 59512

Dodaj do ulubionych
18 mesesDostawa od zakupu
754 m²m2 zabudowane
91.00 kmOdległość do lotniska
1800.00 mOdległość do najbliższej plaży

Nieruchomość w Mostoles 2 VGH50087

Ta imponująca willa w Alicante jest kwintesencją wyrafinowanego designu i elegancji, położona w ekskluzywnym otoczeniu blisko najbardziej spektakularnych plaż i serca miasta. Z przestronną powierzchnią 754 m², łączy mistrzowsko komfort i styl. Każda z czterech sypialni została zaprojektowana z myślą o prywatności i wygodzie.

Zalety nowych budynków Mostoles 2 VGH50087

Życie w tej lokalizacji oferuje atmosferę luksusu i spokoju. Na poziomie dolnym rezydencja posiada jasny salon i w pełni wyposażoną kuchnię amerykańską, idealną do kulinarnych przyjemności. Prywatny basen i strefa grillowa są doskonałe do cieszenia się wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Życie w mieścieMoraira

Pietro górne to prawdziwe schronienie do odpoczynku, z trzema dobrze proporcjonalnymi pokojami, każdy z łazienką en suite, zapewniając wymarzony osobisty przestrzeń. Piwnica dodaje większej funkcjonalności z przestrzeniami jak podwójny garaż i strefa pralni.

Co do unikalnych cech, willa oferuje wykończenia najwyższej jakości, od luksusowej stolarki po łazienki z prestiżową armaturą, nowoczesne oświetlenie i zaawansowane systemy ogrzewania podłogowego oraz bezpieczeństwa. Południowa orientacja zwiększa dobrostan, wypełniając każdy zakątek domu naturalnym światłem.

Za stałą cenę od 1 995 000 €, ta posiadłość reprezentuje doskonałą inwestycję, a także okazję do zamieszkania w wyjątkowym miejscu. Nie przegap okazji, aby zamienić swoje marzenie w rzeczywistość w cudownej willi w uroczej miejscowości Moraira.

Nieruchomości

od 754 od 1 995 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek1
  • Zakres cen1 995 000 € - 1 995 000 €
  • Liczba sypialni4
  • Powierzchnie nieruchomości754 m² - 754 m²
  • Rodzaje właściwościWille

Dla agentów i agencji

    Informacje o projekcie / Stan budowy

    • Dostawa od zakupu18 meses

    Pamięć o Jakości

    • OgrzewanieOgrzewanie podłogowe
    • Woda gorącaPanele słoneczne, Akumulatory

    Dane nieruchomości

    • Typ kuchniKuchnia amerykańska
    • Wyposażenie kuchniWyposażona
    • m2 zabudowane754 m²
    • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

    Cerca de:

    • Odległość do lotniska91.00 km
    • Odległość do najbliższej plaży1800.00 m

    Base

    • Całkowita liczba pięter2

    Polecane promocje w Hiszpanii

    Udogodnienia

    Udogodnienia mieszkania

    • Basen prywatny
    • Taras