Obra nueva Villa Aurea en Moraira (Revista) photo 115 zdjęć
Obra nueva Villa Aurea en Moraira (Revista) photo 2
Obra nueva Villa Aurea en Moraira (Revista) photo 3
Obra nueva Villa Aurea en Moraira (Revista) photo 4
Obra nueva Villa Aurea en Moraira (Revista) photo 5

Obra nueva Villa Aurea en Moraira (Revista)

od 2 155 000 

od 4 354  / m²

Alicante, Moraira, Pajči, Calle Alondra, 3

Ref: 336436

Dodaj do ulubionych
495 m²m2 zabudowane

Nieruchomości

od 495 od 2 155 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek2
  • Zakres cen2 155 000 € - 2 155 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rodzaj nieruchomościWolny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane495 m²

Adres

    Alicante, Moraira, Pajči, Calle Alondra, 3

    Going to this location!
    Loading...