20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Muro del Alcoy, Muro del Alcoy
244 900 €
628 € / m²Alicante, Muro de Alcoy, Muro del Alcoy
Ref: 204453
Chalet niezależnyPodkategorie
6Sypialnie
3Łazienki
390 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaDrzwi antywłamaniowe
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Wyposażenie kuchniWyposażona
- Sypialnie6
- Łazienki3
- m2 zabudowane390 m²