7 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
73 500 €
650 € / m²Alicante, Muro de Alcoy, Calle Aitana
Ref: 248668
MieszkalnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
113 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane113 m²