19 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
950 000 €
4 043 € / m²Alicante, Mutxamel, Almajada-Ravel, Calle de l'Ossa Menor
Ref: 238763
2025Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
235 m²m2 zabudowane
222 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane235 m²
- m2 użytkowe222 m²
Adres
Alicante, Mutxamel, Almajada-Ravel, Calle de l'Ossa Menor
Going to this location!Loading...