20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 350 000 €
6 136 € / m²Alicante, Mutxamel, Centrum, Centro
Ref: 238988
1965Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
3Łazienki
220 m²m2 zabudowane
188 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1965
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane220 m²
- m2 użytkowe188 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano