20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
600 000 €
3 191 € / m²Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle del Vespre, 1
Ref: 238990
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
3Łazienki
188 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaDrzwi antywłamaniowe
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane188 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle del Vespre, 1
Going to this location!Loading...