20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
600 000 €
2 586 € / m²Alicante, Mutxamel, La Huerta, La Huerta
Ref: 239004
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
232 m²m2 zabudowane
200 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane232 m²
- m2 użytkowe200 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano