1 zdjęciePropiedades en venta y alquiler en España
230 000 €
1 608 € / m²Alicante, Mutxamel, Valle del Sol - Rio Park, Calle de la Limonita
Ref: 332264
Dobry stanStan nieruchomości
1Sypialnie
1Łazienki
143 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane143 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Mutxamel, Valle del Sol - Rio Park, Calle de la Limonita
Going to this location!Loading...