20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
549 000 €
1 488 € / m²Alicante, Mutxamel, Valle del Sol - Rio Park, Calle de la Limonita, 21 -1
Ref: 332285
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
4Łazienki
369 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki4
- m2 zabudowane369 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Mutxamel, Valle del Sol - Rio Park, Calle de la Limonita, 21 -1
Going to this location!Loading...