16 zdjęć

Venta de chalet independiente en Centro, Mutxamel
208 900 €
1 632 € / m²Alicante, Mutxamel, Centrum, Centro
Ref: 364479
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
1Łazienki
128 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie5
- Łazienki1
- m2 zabudowane128 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania